Apartmány Praha 9 Šimková Jana

Apartmány Šimková Jana ubytování v Praze 9 : Nabízíme Vám levné ubytování v Praze v soukromí. K dispozici jsou dva pokoje, každý se čtyřmi lůžky s možností dvou přistýlek. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi.

Apartmány Jana Šimková ubytování :
Ubytování je situováno v rodinném domku v řadové zástavbě domů v klidnější ulici. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením. Na pokojích TV, rádio. Dítě do 8 let na dvě dospělé osoby zdarma. Dětská postýlka k dispozici. Celková ubytovací kapacita i s přistýlkami je 12 lůžek.

Ubytování v Praze Šimková Jana služby :
V ceně je započítána snídaně. Další stravování vlastní. Možnost parkování před domem. Po dohodě je možné zajistit další služby jako praní, mandlování, chem. čištění, zašívání, občerstvení atd. Možnost zapůjčení dětských her.

Dovolená v Praze Apartmány Jana Šimková okolí :
Dům je umístěn v oblasti chráněného území u Proseckých skal, se samostatným přístupem, s hezkým výhledem na Prahu a hokejovou arénu pořádající mimo jiné i mistrovství světa. Rodinný dům je situován asi 15 min. od centra, 5 min. od stanice metra Palmovka (autobus 140, 187, 233 druhá zastávka ¨Kelerka¨) a 10 min. od obchodního centra Letňany, kde se nachází multikino Palace Cinemas, bowling, centrum, stadion zimních her, aquacentrum Letňany, Lagoon a mnoho jiných. V blízkosti ubytování je také bobová dráha, která nemá v Praze konkurenci.

Apartmány Praha 9 Šimková Jana - K hotelu přísluší parkovištěApartmány Praha 9 Šimková Jana - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmány Praha 9 Šimková Jana - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouApartmány Praha 9 Šimková Jana - Pokoje jsou vybaveny televizoremADRESA
Apartmány Šimková Jana, Prosecká 55/73
Praha 9 19000 Česká Republika
Pension-Praha-Simkova-Jana@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Apartmány Šimková Jana ubytování Praha 9 Aktuální počasí jasno

Nevyhovuje Vám toto ubytování? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky: